REFERENCIE

Vychádzalo mi to tak, že všetky detské cyklosedačky spadali do 2 oblastí. A to 30 – 50,00 Eur cyklosedačky v supermarketoch a priemerných cyklistických predajňach, do ktorých by som z ťažkým srdcom posadil aj nášho psa. A potom tu boli cyklosedačky v kategórie 60 – 120,00 Eur na zadnú časť bicykla, ktoré síce pôsobia mohutne, no pri týchto sedačkách sa intuitívne vynára myšlienka, že na dieťa nevidím a ono zase vidí len môj chrbát. Po niekoľkých týždňoch som natrafil na Weeride webstránku a bingo! Myšlienka posadiť svoje dieťa pred seba, kde na neho vidím a rozprávam sa mi zdala úplne prirodzenou a takisto vynikajúcim nápadom.

Čo na to hovoria iní rodičia, naši zákaznici? Prosím, prečítajte si ich postrehy a užitočné informácie, ktoré Vám veríme pomôžu v rozhodovaní pri výbere detskej cyklosedačky…

„Čo sa týka montáže, že absolútne bezproblémová, avšak ak idem jazdiť sám, je vhodné dať dole sedačku, ktorá mierne prekáža v oblasti stehien (avšak nič strašné to nie je..). Toto však nie je problém, len moje odporúčanie. Samotná montáž, keď už mám nastavenú dĺžku, je otázkou pár minút. Jazda so sedačkou má svoje plusy aj mínusy. Porovnávam s cyklovozíkom, ktorý takisto vlastním. Čo sa týka prípravy na jazdu, je to cca rovnaké. Rozdiel je v nasadaní na bicykel, jazdec nasadá viac zo zadu, kde treba dať pozor na to, že bicykel má už svoju váhu (kedže je tam usadené dieťa). Naša malá (15mes.) je nadšená z jazdy, vydrží cca 40 minút bez prestávky sedieť. Neustále vydáva zvuky nadšenia, čo je znamenie, že ju to baví. Ovládanie bicykla so sedačkou je absolútne bezproblémové, dá sa jazdiť veľmi rýchlo, okolo 25km/ h. Malú mám stále pod kontrolou, ľahko sa s ňou komunikuje, má zaručený komfort (celoodpružený bicykel), a teda je možná jazda aj po nespevnenom teréne. Oproti vozíku iba výhody, ten je totiž háklivý na kvalitu cesty a rýchlosť, takisto je problém, že dieťa je ďaleko a necíti sa bezpečne. Pre mňa je najdôležitejšie, že jazda dieťa baví a dokonca sa snaží zapájať (vid foto).“

Martin, Bratislava

„So sedačkou sme spokojní, dodanie prebehlo bez problémov a sme milo prekvapení, ako nášho syna baví vozenie v nej. Vydrží v nej sedieť hodiny, dokonca si v nej aj pospíJ (Prikladám foto). Nedávno sme urobili 70 km výlet, neviem si predstaviť,že by takú trasu presedel v zadnej cyklosedačke, alebo vozíku. Predtým sme mali cyklovozík Croozer, ale ten ho nebavil, nudil sa v ňom, okrem toho bol veľmi neskladný a bolo ho treba pred každou jazdou montovať. Teraz sa celú cestu rozpráva s tatinom a keď je dosť široká cesta, idem ja vedľa nich a celá rodinka je pokope. Jediná vec, ktorá by mohla byť lepšie domyslená, je dĺžka „opierok“ na nožičky. Náš Ondrejko je dosť vysoký a kolienka ma veľmi vysoko, lebo stúpačky sa už nedajú posunúť nižšie. Sedačku si určite necháme a využijeme ju aj pre ďalšieho potomka / potomkov. Ďakujem a s pozdravom, SG“

Soňa, Bratislava

 

„Trošku je problém pri zosadaní a nasadaní, ale inak je úžasná a Betke sa samozrejme veľmi páči. Sedačku naozaj budeme odporúčať. Ďakujeme pekne“.

Jana,Modra

 

„Dobrý deň, som veľmi spokojná, dcére sa v nej páči a ja vôbec necitim, že veziem “nejaký náklad“:). Je takisto veľmi pohodlná pre rodičov aj pre deti. Hlavne opierka vpredu je super, dcéra sa jej drží počas jazdy a keď je unavená, tak si na nej odpočinie. Vrele ju odporúčam. Je síce drahšia, ale určite za to stojí. Prípojný tandém Co-Pilot vyzerá výborne,…keď dcéra vyrastie, určite vyskúšame:)). Prajem všetko dobré. S pozdravom“

Martina

„V prvom rade Vám chcem poďakovať za skvelé jednanie a rýchle dodanie sedačky, stránku určite hodnotím dobre, všetko čo som potrebovala som našla a ako prvé ma upútali obrázky cyklosedačky WeeRide SafeFront. Vyzerala bezpečne, 5- bodové pásy a hlavne samostatná konzola mi pripadala bezpečnejšie ako uchytiť dopredu sedačku na riadidlá, tak sme sa ju s manželom rozhodli objednať a neľutujeme. Je naozaj skvelá a malému sa v nej páči…čo dodať. Zároveň je určite pre menšie dieťa cca od 9 mesiacov, keď už dieťa pekne sedí je bezpečnejšia ako sedačka do zadu. Ešte raz ďakujeme a vrelo každému odpurúčam sedačky z vašej stránky. Ďakujeme, Janka , Janko a náš drobček Matejko“.

Jana, Spišská Stará Ves

 

„So sedačkou sme spokojní, vyzerá to tak, že našej dcére sa v nej dobre sedí, je bezpečná. Určite ju odporúčam“!!

Ján,Terchová

 

„Dobrý deň,
posielam pár slov k cyklosedačke. Namontovanú ju má manžel, takže sprostredkovane: – montáž – bez problémov, prídavná konzola nám pomohla, kedže máme neštandardný bicykel – sedenie dieťaťa – super, dcérka je spokojná, môže komunikovať, kedže vidí všetko pred sebou, občas sa snaží aj riadiť, dobrý nápad je aj pultik vpredu, na ktorý sa cez suchý zips dá pripnúť malé občerstvenie a pod. – bezpečnosť – oceňujem pásy, zapínanie podobne ako autosedačky bez problémov. Sedačku sme nastavili tak, že riadenie bicykla nerobí problém a dieťa nie je prekážkou pri manipulácii (toho som sa trochu bála). Takže sumárne vyslovujeme spokojnosť, super :-), manžel vraví, že zatiaľ nevidel nič lepšie na trhu. Napriek trochu vyššej cene (v porovnaní s bežne dostupnými sedačkami), sa oplatilo investovať. K dostupnosti informácií na stránke: stránky som našla cez google, mala som predstavu čo zhruba chcem, takže nebol problém. Dobrou pomôckou pri rozhodovaní sú videá. Komunikácia a zaslanie tovaru bez problémov. Držím palce a prajem veľa spokojných zákazníkov“.

Adriana, Spišská Belá – Strážky

„Zdravím, no máme za sebou prvé zážitky v cyklosedačke… Nadšenie, zvedavosť, dobrodružstvo. Celková pohoda, a od včera večera už aj spánok na pultiku. Super vec ???? Dieťa sedí vpredu, všetko vidí, v kuse kecá, navrhuje trasu, jednoducho cestuje a vníma diane okolo seba“.

Ďakujeme…Walter, Košice

 

„Dobrý deň,
Takže konečne odpovedám na Váš email. Spokojnosť s Vami ako predajcom je na 100 %, aj na Vašej stránke sme našli veľmi užitočné informácie, ktoré stačili na kúpu tejto sedačky. Montáž prebehla bez problémov, stačil k nemu návod na použitie :-). A teraz k sedačke… Maličkej sa v nej veľmi páči, vydržala by v nej aj celý deň, je pre ňu pohodlná, tie pásy na zapínanie beriem ako veľké plus. A aj ten pultík je super, dobre sa na ňom spinká :-). Myslím si, že táto sedačka spĺňa svoj účel. Len jedinou chybičkou je to, že neviem, či do nej vojde ešte budúci rok. Bude mať ešte len dva rôčky, ale nôžky v nej má položené akurát… Tak uvidíme. Sedačku hodnotíme na 98% :-)))). Takže sme VEĽMI spokojní. Ďakujeme“.

Miriama, Plešivec

 

„Dobrý deň,
posielam Vám fotečku z nášho prvého cyklovýletu – sedačka prišla včera, veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na super zážitky“!

S pozdravom, Hela, Tomáš a Kubko

 

„Táto sedačka je úplne niečo iné ako tie doteraz. Bezpečnosť je na prvom mieste, i keď naše dieťa vie ako sa z tých popruhov dostať, snaží sa vystúpiť za jazdy – ešte šťastie, že ju mám pred očami. Privítal by som ešte jednu pracku/klip cez prsia. Páči sa mi, že môžeme komunikovať a keď neodpovedá, tak už drieme na „pultíku“.

Andrea,Humenné

 

Dobrý deň,
so sedačkou sme spokojní­. Ľahká montáž, dobrá stabilita počas jazdy, super design. Oceňujeme možnosť pre dieťa si pospať počas jazdy na vankúšiku. Jediným negatí­vom sa javí­ dosť krátky držiak na nohy. Náš syn má zatiaľ len 2 roky a už má držiaky nastavené v najnižšej polohe, tak sme zvedaví,­ ako to bude na jar… Celkovo však sedačku i napriek tomu odporúčame.

Milan, Žilina

 

„Ďakujem za možnosť vyskúšať a kúpiť cyklosedačku Weeride Kangaroo, taktiež oceňujem dobrú komunikáciu a ochotu pána predajcu. So sedačkou som nad mieru spokojný, hlavne si vychutnávam možnosť komunikácie s mojim synom a stabilitu počas jazdy. Ďakujem“.

René, Ivanka pri Dunaji