Detské cyklosedačky WEERIDE

Detské cyklosedačky WEERIDE

“Myšlienka posadiť svoje dieťa pred seba, kde na neho vidím a rozprávam sa mi zdala úplne prirodzenou a takisto vynikajúcim nápadom”.

 

Naším prianím je, aby ste sa Vy a hlavne Vaše deti cítili na bicykli bezpečne a pohodlne. Bez ohľadu na to, či si pre Vašu ratolesť vyberiete cyklosedačku, cyklovozík, alebo detskú prilbu, dbajte na to, aby tento produkt bol kvalitný a s bezpečnostnými prvkami, ktoré mu prináležia. Ako sme na to prišli?
Rozhodli sme sa s manželkou, že kúpime cyklosedačku pre nášho syna. Kedže rád si pred kúpou veci na webe pozriem a porovnám, strávil som niekoľko večerov takýmto spôsobom. Všetky cyklosedačky spadali do 2 oblastí. A to cyklosedačky „do Eur 50“ v supermarketoch, na ktoré som sa ale vôbec necítil, že by som bezpečne do nich posadil svoje malé dieťa. A potom €60 to €120 cyklosedačky na zadnú časť bicykla, ktoré síce pôsobili mohutne, ale intuitívne to nebolo to, čo som chcel. A tak som natrafil na Weeride stránky a myšlienka posadiť svoje dieťa pred seba, kde na neho vidím a rozprávam sa mi zdala úplne prirodzenou a takisto vynikajúcim nápadom. Naviac cyklosedačky Weeride sú vďaka nezávislej nosnej konzole montujú do stredu bicykla a nie na riadidlá. Váha dieťaťa je úmerne rozložená, čo zlepšuje manévrovanie a stabilitu jazdca.

Komentáre nie sú povolené