Výber detskej cyklosedačky

Prišla jar a my všetci premýšľame o outdoorových aktivitách. Bicykel je samozrejme skvelou a najobľúbenejšou voľbou, a to neraz aj u tých z nás, ktorí máme malé deti. Aj tie najmenšie milujú jazdiť na bicykli. Aké možnosti vziať ich so sebou dnes máme?

Nové farby a vylepšenia cyklosedačiek Weeride Safefront

Vieme všetci dobre, že byť vpredu, v prvej rade je oveľa lepšie a viac cool. S našou detskou cyklosedačkou sa stali rodinné cyklo výlety absolútnou zábavou pre dieťa i pre rodiča a značka Weeride je dnes zárukou inovácie a spoľahlivosti v segmente. V tejto sezóne sme chceli skutočne prísť so zmenou a sedačky Safefront prichádzajú v nových farbách a s malými vylepšeniami!

Čo na to naši zákaznici?

Keď sme sa s manželkou rozhodli, že si kúpime cyklosedačku pre nášho ešte vtedy 6 mesačného syna, nepredstavoval som si, že výbrať to správne orechové potrvá o čosi dlhšie. Ako väčšina z nás, aj ja si rád na webe veci najskôr dôkladne pozriem a porovnám, a to viac v prípade, keď sa jedná o produkt ako je detská cyklosedačka. Kedže som samozrejme nič o týchto produktoch nevedel, pár dní mi trvalo, kým som sa zorientoval medzi ponúkanými produktami.

Výlety otcov…

…môžu vyzerať aj nejak takto. Bezprostrednosť a interakcia medzi rodičom a dieťaťom je najväčšou výhodou predných cyklosedačiek na bicykel. So zásadou “voziť sa a nie byť vozený”, nechajte ich chytiť sa riadidiel a ukázať Vám, ktorým smerom sa vydať. Odmenou Vám budú krásne rodinné chvíle a návyky, ktoré povedú Vaše deti k aktívnejšiemu životnému štýlu.

Kvalitné detské cyklosedačky WeeRide

Detské cyklosedačky WEERIDE

Uveďte svoje ratolesti do úžasného sveta rodinnej cykloturistiky. Nechajte ich chytiť sa riadidiel a byť pilotmi, alebo ukázať Vám prstom kadiaľ ďalej. Len tak sa stáva jazda pre Vás oboch zábavnejšou. Tak vzájomne vysoko interaktívny kontakt medzi Vami a Vašou ratolesťou nezažijete so zadnou cyklosedačkou.

Kvalitné detské cyklosedačky WeeRide

Ako vybrať detskú cyklosedačku

Naším prianím je, aby ste sa Vy a hlavne Vaše deti cítili na bicykli bezpečne a pohodlne. Bez ohľadu na to, či si pre Vašu ratolesť vyberiete cyklosedačku, cyklovozík, alebo závesný bicykel, dbajte na to, aby tento produkt bol kvalitný, s bezpečnostnými prvkami, ktoré mu prináležia a zakúpený u dôveryhodného predajcu.
Cyklosedačka musí byť správne namontovaná k bicyklu a vhodná pre Vaše dieťa s ohľadom na jeho vek. Dieťa je pripravené na prvú jazdu s Vami, keď dokáže samostatne sedieť a vzpriamene držať hlavičku aj s nasadenou detskou prilbou. Zvyčajne je to okolo jeho prvého roku života.