Kontakt

Ďakujeme za Váš záujem o naše produkty. Vyberte si z pohodlia Vášho domova produkt, ktorý Vám prinesie radosť a úžitok aj do ďalších rokov. Ako dovozca a distribútor Vám garantujeme tie najlepšie ceny a samozrejme, že sme tu pre Vás 24 hodín denne. A to s technickou podporou pred kúpou, či po kúpe a záručným i pozáručným servisom..

Pár riadkov o tom, kto sme a čo ponúkame…

Sme rodinná firma so zameraním na dovoz a predaj inovatívnych produktov pre aktívny oddych celej rodiny, cestovanie a cyklistiku. Na Slovensku zastupujeme niekoľko renomovaných značiek a výrobcov. Bicykel sa stal aj našim životným štýlom, a v našej ponuke nájdete práve produkty, ktoré v dnešnej konzumnej dobe a prebytku všetkého sú určite “trochu iné”, o to viac však nadčasové a inovatívne. Od roku 2009 sme dovozcom a výhradným distribútorom cykloproduktov od spoločnosti Kent Bike – jednej zo 4 najväčších výrobcov bicyklov v USA. Náš web www.WEERIDE.sk je info kanálom pre rodičov, ale i veľkoobchodných partnerov.

Ako sme na to prišli?

Rozhodli sme sa s manželkou, že kúpime cyklosedačku pre nášho syna. Kedže rád si na webe veci najskôr dôkladne pozriem a porovnám, strávil som niekoľko hodín, možno aj dní pri počítači takýmto spôsobom. Všetky detské cyklosedačky spadali do 2 oblastí. A to €30 – 50,- cyklosedačky v supermarketoch a bežných predajňach, do ktorých by som sa necítil posadiť asi ani nášho psa. A potom tu boli €60 to €120 cyklosedačky na zadnú časť bicykla, ktoré síce pôsobia mohutne, ale…nechám každému jeho vlastný úsudok. No natrafil som na webstránku výrobcu a myšlienka posadiť svoje dieťa pred seba, kde na neho vidím a rozprávam sa mi zdala úplne prirodzenou a takisto vynikajúcim nápadom.

Takže, nech sa páči…vyberte si z pohodlia Vášho domova produkt, ktorý Vám prinesie úžitok aj do ďalších rokov. Garantujeme Vám neskutočný kopec zábavy a nezabudnuteľné spoločné chvíle.

Sme výhradným dodávateľom značiek: Saris Horizontal Color on White UVOD logo-towbox seasucker logo LOGO FB

Máte záujem stať sa našim partnerom? Napíšte nám!

Ďakujeme za Váš záujem!

IMG_20150711_124058

 

Sme dovozca a distribútor, nie kamenná predajňa. Osobný odber z nášho skladu v Humennom však je možné vopred dohodnúť.

WEERIDE SK – Michal Makovec, Osloboditeľov 1577/6 066 01 Humenné, Mobil: +421 948 520 509 E-mail: info@cyklosedacky.sk

IČO: 44 700 792, IČ DPH: SK1081141457, Registrovaná Okresný úrad Humenné, Číslo živnostenského registra: 720-16036