OPÝTAJTE SA

Áno, cyklosedačky Weeride sú najpredávanejšie predné detské sedačky na medzinárodnom nákupnom portály Amazon (2012 – 2014) a veľmi rýchlo rastúcou popularitou u aktívnych rodičov v Európe.

Áno, hodí sa na väčšinu bicyklov, vrátane dámskych bicyklov, bicyklov s rozšíreným hlavovým obložením. V tomto sa jej žiadná iná cyklosedačka na trhu nevyrovná.

Áno, je vhodná aj na celoodpružené MTB a trekingové bicykle, čo je unikátne.

Áno, súčasťou sedačky je pultik – opierka na hlavu pre prípad, že dieťa počas jazdy zaspí (z fotiek, ktoré zasielajú rodičia je zrejmé, že sa to po vysilujúcich výletoch stáva často).

Áno, nezávislá nosná konzola je nastaviteľná, a nie je potrebné ju demontovať z bicykla, ak chcete jazdiť bez cyklosedačky.

Áno, hodí sa na pánske aj dámske bicykle.

Áno, Weeride DeLUXE je z vankúšovou výstelkou na sedle, pultíku a pásoch veľmi pravdepodobne najpohodlnejšou cyklosedačkou dnes na trhu.

Áno, súčasťou sedačky je 5 – bodový bezpečnostný systém pásov.

Áno, výškovo nastaviteľné opierky nôh sú uzavreté, čo je určite bezpečnejšie.

Áno, počas niekoľkých sekúnd je možné cyklosedačku premiestniť medzi bicyklami (potrebné je dokúpiť si EXTRA nosnú konzolu pre ďalší bicykel).

Áno, všetko čo potrebujete k namontovaniu cyklosedačky je súčasťou balenia.

Áno, môžete nám kedykoľvek zavolať a my Vám radi odpovieme. Chceme len spokojných zákazníkov, a ak máte problémy – vyriešime ich.

Áno, vieme dodať na ďalší deň, ak je to potrebné. Áno, môžete si vyzdvihnúť u nás. Áno, môžete si cyklosedačku vyskúšať. Nie je lepšia cesta, ako sa presvedčiť, prečo si cyklosedačku obľúbi celá rodina.

Áno, môžete cyklosedačku vrátiť bezplatne, nebudeme sa pýtať prečo.

Áno, existujú iné podobné cyklosedačky, ale predtým ako si jednu z nich kúpite, zvážte si prosím predchádzajúce dôvody. Alebo nám napíšte a my Vám povieme, prečo je WEERIDE jednoducho najlepšou dostupnou detskou cyklosedačkou na trhu.

Áno, sú tu aj nejaké NIE, o ktorých by ste mali vedieť…

Nie, neupevňujeme na riadidlá – váha dieťaťa by bola takto prenášaná na predné koleso, čo obmedzuje schopnosť manévrovania a znižuje bezpečnosť.

Nie, kolená do cyklosedačky nevrážate, ani nezavadzá pri pedalovaní – je to mýt!

Nie, cyklosedačka práve preto ani neprekáža pri riadení bicykla

Nie, cyklosedačka Weeride sa pri otáčaní riadidlami nenatáča zároveň.

Nie, nemáme v pláne znížiť cenu napríklad na úkor ľahšej konzoly, alebo mäkších plastov, kedže bezpečnosť a kvalita sú nám prvoradé.

SafefrontWEERIDE-Graf.znaz