Nové farby a vylepšenia cyklosedačiek Weeride Safefront

Nové farby a vylepšenia cyklosedačiek Weeride Safefront

TAKŽE ČO JE NOVÉ?

Populárnu medeno-hnedú kombináciu u sedačky SafeFront Deluxe nahrádza denimovo modrá farebná kombinácia. Spoľahnite sa, že v susedstve nestretnete nápadnejších malých cyklistov. Sedačka si samozrejme zachováva mäkkú podušku na prednom pultíku a sedáku, čo podobne ako v business triede ponúka dieťaťu pri dlhších výjazdoch absolútny a neobmedzený komfort.

 

SafeFront Classic naproti tomu prichádza v zábavnejšej farebnej kombinácii, kde je kombinovaná svetlo šedá farba plastového korpusu s výraznym červeným látkovým čalúnením. No povedzte, že sa nepáči?

 

ZMENILO SA EŠTE NIEČO?

Samozrejme, modernizácia sa nezaobišla ani bez menších vylepšení. Pridali sme najjednoduchší možný systém upínania 5 – bodových pásov. A zmena sa dotkla aj nosnej konzoly, ktorá dostala chrómovaný vzhľad, ktorý vyzerá naozaj štýlovo.

 

BEZPEČNOSŤ OSTÁVA

Bezpochyby! Nielen že sú sedačky Safefront 100% homologované, ale najnovšie dostali prestížnu etiketu GS quality, ktorá potvrdzuje, že naše detské sedačky nie sú vyrábané zo škodlivých látok, sú odolné a predovšetkým….bezpečné! A samozrejme, že sú vyrábané v Európe.

A ČO CENA?

Najlepšie nakoniec. Cenu sedačiek Weeride ssa nám podarilo zachovať…a navyše do 30. Apríla máte možnosť objednať si najlepšiu detskú sedačku len v našom eshope s uvádzaciou zľavou 10%. Stačí, ak v nákupnom košíku uvediete kód  “ P10WEERIDE” …Takže neváhajte, nech o to neprídete!!

Komentáre nie sú povolené